Skocz do zawartości

kasiula

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kasiula

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. kasiula

  Ja to widzę tak: 1) idź na podyplomówkę z zarządzania i zapisuj się na płatne staże do HR/rekrutacji, innych prac biurowych. Moim zdaniem jest szansa, żebyś się załapał, bo takich staży jest sporo, a poza tym teraz dużo osób nie robi tego, co studiowało i rekruterzy się przyzwyczaili. 2) zrób mgr z tej administracji i też w wolnym czasie chodź na praktyki/staże. Moim skromnym zdaniem staże Ci zrobią lepsze CV i więcej się nauczysz, niż robiąc od zera licencjat z tego.
 2. kasiula

  wbrew pozorom, chociaż kierunki "artystyczne" są uważane za mało przyszłościowe, to tak nie jest, bo wąska grupa osób je kończy i wszyscy moi znajomi po tego typu studiach mają pracę wiesz, jak nie będziesz kręcić oscarowych produkcji, to możesz reklamy, filmiki rekrutacyjne czy cokolwiek i na chleb zarobisz. a może akurat w oscarowych będziesz brać udział
 3. kasiula

  Też szukam jakieś dobrej (i taniej) w Krakowie. Help me.
 4. kasiula

  Remik, lean nie robiłam, ale robiłam na WSEI podyplomowe BHP i Prawo Pracy. Same studia były ok, nie wiem w sumie co więcej Ci powiedzieć, podyplomowe chyba wszędzie wyglądają podobnie, przynajmniej tak mi się wydaje. Wyglądają inaczej, niż studia magisterskie, w takim sensie, że więcej jest zajęć w formie warsztatów, gdzie jest dyskusja z prowadzącym, a mniej takich, gdzie siedzisz i notujesz. Łatwiej też jest je zaliczyć w sumie u nas każdy je ukończył. Jeśli chodzi o Ciebie, to poszukaj ogłoszeń o pracę w branży, w której chcesz pracować i popatrz, czego wymagają, to jest zawsze najlepszy wyznacznik. Jak lean management będzie mile widziany na produkcji, to idź i się nie zastanawiaj Teraz podyplomowe to chyba jakiś nowy standard, bo u mnie na roku 80% osób robiło, większość tak jak ja z BHP, robili jeszcze z jakości albo zarządzania projektami.
 5. kasiula

  Ja studiowałam zamawiany i ciężko po nim aktualnie z pracą, także zastanówcie się dobrze, zanim pójdziecie po to specjalne stypendium. Już lepiej się "pomęczyć" na niezamawianym, ale potem mieć lepsze perspektywy. Nawet kiedyś czytałam artykuł, że rząd sam się przyznał, że nie do końca przemyślał, jakie kierunki objąć tym programem. Poza informatyką inne są średnio trafione.
 6. kasiula

  Idź na to, co Cię interesuje. Wiem, brzmi banalnie, ale na serio ludzie, którzy idą za zainteresowaniami, są potem ekspertami w danej dziedzinie, bo zagłębiają temat z przyjemnością. A kiedy człowiek jest w czymś dobry, to się wybroni i pracę znajdzie.
 7. kasiula

  U mnie też to w większości zależy od grantów Na jednym wydziale doktorant się ma super, bo mają duży grant, a na innym, czyli na przykład ja na moim, dorabiam sobie korkami, bo nie do końca dam radę się utrzymać.

Jakie studia wybrać?

Poradniki

Praca i kariera zawodowa

https://misterroof.net

http://protege.kiev.ua

левитра купить киев
×