Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Prikolna

  Chcę oczywiście doradzić, jeśli jest to dozwolone, świetną stronę, na której sam kupuję książki, a także mam swój e-book, zbiór moich wierszy, a jeśli chcesz mnie wspierać, możesz go kupić. Teraz jest ukryty, ale wkrótce będzie dostępny w sprzedaży. Radzę kupować książki taniej, zwłaszcza, że możesz to zrobić online. Oto przykład - https://litres.pl/latwe-czytanie/, nadal go kocham.
 3. Łukasz

  Możesz. Jednak jednocześnie jest to bardzo trudne do wykonania. Pamiętaj że studia to nie tylko język. Studia filologiczne są bardzo trudne. W szczególności sinologia. Moim zdaniem na początek wybierz jeden i dopiero po licencjacie pomysl o drugim języku.
 4. Wczoraj
 5. Meowie

  Hej, nazywam się Andrew mam 22lata, jestem z wsi oddalonej o 30km od Gdańska, jestem po technikum gastronomicznym i przystępuje po raz pierwszy raz do matury - czyli tej co będzie w 2020 roku. Chce chodzić na studia dzienne lingwistyczne; obecnie patrząc na moje pochodzenie znam bardzo dobrze język niemiecki jak i angielski (może nie na poziomie perfekcyjnym - ale na pewno eskalującym między poziomem B2 a C1). Mianowicie chce iść na germanistykę, bo interesuję się tym językiem jak i jego kulturą. Jednak że znam bardzo dobrze język niemiecki i nie czuł bym ogromnych problemów podczas studiowania go, to jestem w stanie (i chcę) studiować dodatkowo drugi język w tym przypadku patrzę na sinologię ( j. Chiński) - z takich powodów, że język na ten moment jest bardzo poszukiwany na rynku pracy oraz że sam język Chiński ma na mnie pozytywny wpływ, ponieważ lubię kulturę wschodnią. Pytanie jest takie; czy mogę na studiach dziennych studiować oba te języki i z nich zdawać, czyli germanistykę i sinologię?
 6. Łukasz

  Myślę że to. Natomiast musisz się liczyć z robieniem kursu na własną rękę. Inna opcja to studia wojskowe, mundurowe. Dęblin.
 7. Nowy 1234

  Czytałem i pierwsze dwa lata da się wytrzymać lecz później trzeba się dostać na kierunek pilotaż a nabór jest tam około 30osob I jeszcze się tam utrzymać.... A jeśli chciałbym zostać pilotem liniowym to co byś polecał ?
 8. Łukasz

  Skoro interesuje Cię lotnictwo to polecam Politechnika Rzeszowska. Jednak to nie są studia z dostania pilotem. To studia inżynierskie, mechaniczne.
 9. Nowy 1234

  Witam Aktualnie jestem w 2 klasie LO Chodzę do najlepszego liceum w mieście Ma jedne z najlepszych wyników maturalnych w województwie Jestem na profilu mat-fiz Powoli muszę już myśleć nad kierunkiem studiów Najbardziej interesowałyby mnie studia o kierunku pilotaż Slyszalem że są te kierunki w Rzeszowie i Chełmie Jednak słyszałem tez ze te studia jest trudno ukończyć A 200 tys nie będę miał żeby się wyszkolić w aeroklubie Moim drugim pomysłem było otworzenie własnego serwisu komputerowego np naprawa,składanie pc, laptopów Interesuje mnie to i jestem w miarę w tym obeznany ,umiałbym złożyć komputer Lecz na pisaniu programów nie znam się i to mnie nie interesuje Co byście polecali ???
 10. Ostatni tydzień
 11. Prikolna

  Jest to przydatna usługa, ale nie jestem pewien, czy jest wystarczająco bezpieczna.
 12. Prikolna

  Nie brzmi to zbyt dobrze, a potem okazuje się, że zostałem waszym poręczycielem na kredyt)
 13. Prikolna

  Kogo chcesz sprawdzić? Na nas?)
 14. Prikolna

  Miło mi powitać wszystkich! Nadal jestem studentem i dopiero niedawno odkryłem, że istnieją podobne fora. To jest dość zabawne i interesujące. Będziemy widywać częściej;)
 15. aguagu

  B2 to poziom matury, z którą zwykle idzie się na filologię.
 16. TomaszSt

  Cześć wszystkim, jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna. Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu. Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW. Pozdrawiam
 17. Łukasz

  Poziom na filologii jest bardzo wysoki. Trzeba dobrze mówić A nie tylko mówić. Ludzie z rozszerzoną matura sobie radzą. Trudno mi to porównać. Pamiętaj że studia to nie tylko język.
 18. Mike891

  Pytanie do studentów i absolwentów filologii angielskiej :) Ponad rok temu wyjechałem z Polski do Wielkiej Brytanii z angielskim na poziomie A2+, dzisiaj jest to B1+ lub B2 zależnie od testów, zastanawiam się czy poradze sobie studiując filologię angielską w Polsce? W Wielkiej Brytanii pracowałem z klientami, pracowałem przez chwilę jako szeregowy pracownik korporacji ale zdaję sobie sprawę, że język nauczany na uniwersytecie jest troszkę inny niż ten używany w życiu codziennym przez mieszkańców Londynu. Będzie to filologia zaoczna na jednym z uniwersytetów... jak to widzice? Dam radę? Jaki był wasz poziom języka gdy zaczynaliście studia? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 19. Martyna07

  Hej, i na który kierunek się zdecydowałaś? ;) może na ten co ja ;)
 20. Łukasz

  Czyli niezaliczony rok
 21. JVC 231

  Nie mogą co najwyżej możesz mieć niezliczone seminarium i powtarzać je
 22. JustynaAnna

  Witam, nie złożyłam w terminie pierwszych szkiców pracy licencjackiej czy mogą w związku z tym skreślić mnie z listy studenta
 23. Łukasz

  Ja uważam że powinieneś kierować się swoimi zainteresowaniami. Nie ma sensu ciągnąć studiów na siłę bo i tak ich nie skończysz.
 24. student0020

  Witajcie, wlasnie rozpocząłem 1 rok studiów, do których już wcześniej nie byłem przekonany. Wiem, ze to głupie, ale już po tym tygodniu bardzo mocno zastanawiam się nad rezygnacja. Sam kierunek nie bardzo mi pasuje, w dodatku pojawiła się tęsknota za domem i za znajomymi, którzy zostali tam skąd pochodzę. Mam pomysł na to co robić zamiast studiów, jednak mam wątpliwości jak na moja rezygnacje po zaledwie tygodniu zareagują moi najbliżsi i znajomi. Matura poszła mi całkiem dobrze, wiec nawet bez jej poprawiania jestem w stanie za rok rozpocząć kolejne studia. Napiszcie mi proszę co myślicie o moim problemie i co według was powinienem zrobić. Pozdrawiam
 25. Wcześniejsza
 26. aguagu

  Zależy, na jakim kierunku. Na niektórych kierunkach to tak z połowa innych zajęć niż reszta i zupełnie inne uprawnienia.
 27. Łukasz

  Zgodnie z zainteresowaniami. Specjalność jest bardzo mało istotna.
 28. Łukasz

  Wówczas jest niepełne wyższe.
 29. koiks

  Witam, w tym roku wybieram się na prywatne studia na logistyka. Do wyboru mam 5 specjalności: Inteligentne systemy transportowe Inżynieria producji Inżynieria systemów logistycznych Projektowanie i automatyzacja w magazynowaniu Zintegrowane systemy informatyczne w logistyce Chciałbym dowiedzieć się, które z tych specjalności będą bardziej atrakcyjne na rynku pracy. Na ten moment wybrałem inżynieria produkcji. Czy to dobry wybór?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Jakie studia wybrać?

Poradniki

Praca i kariera zawodowa

Наша организация предлагает купить диплом института в любом городе.
У нашей компании авторитетный портал , он рассказывает про купить диплом в москве http://diplomik-home.com/city-diplom-v-moskve.html
Узнать как купить подлинник диплома недорого с доставкой.
×